pierwsza wrocławska
telewizja internetowa

Szukaj

Aktualności

Miło nam poinfomować, że redakcja Wrocławskiej Telewizji Internetowej ITVwro objęła patronatem medialnym XXI  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.     Wśród wolontariuszy, ludzi dobrej woli, gwiazd i organizatorów całego wydarzenia znajdziemy się także i my. Już 13 stycznia o godz. 12.00 w samym sercu Wrocławia rozpocznie... więcej »
CASTING do ITVwro!

2013-01-05

Interesująca, inteligentna, internetowa, inspirująca czyli iTVwro - wrocławska telewizja tworzona wyłącznie w sieci. Na naszych łamach nie znajdziecie nudnych relacji z konferencji prasowych, zapatrzonych w siebie prezenterów czy ogólnopolskiej polityki - tylko Wrocław z krwi i kości, widziany oczami wrocławian. Jeśli chcesz stać się częścią... więcej »
Jeśli jesteś energicznym mężczyzną, czujesz w sobie odrobinę szaleństwa, nie boisz się wyzwań a kamera to niemal twój przyjaciel, to może warto byś spróbował swoich sił i zagrał w filmie promującym Centrum SEKTOR3. Casting na odtwórcę głównej roli  do tego obrazu odbędzie się 5 grudnia o godz. 16:00 w budynku przy ul. Legnickiej 65 we... więcej »
Redakcja ITV wro pomimo wszechobecnych wakacji działa bardzo intensywnie. A to za sprawą m.in. nowo nawiązanej współpracy - tym razem z Centrum Kultury Wrocław - Zachód, które umożliwiło nam realizację materiałów dotyczących równość w dostępie do kultury przez osoby niewidome. Wykluczeni z kultury, bo tak nazywa się cały projekt - obejmuje... więcej »
Już 16 maja o godz. 18.00 w sali Cuprum Novum we Wrocławiu odbędzie się gala projektu ,,Złoty Krawat”, podczas której nastąpi podsumowanie rocznej współpracy Dolnośląskiego Studenckiego Forum Business Centre Club z jego partnerami biznesowymi. Redakcja  ITV wro sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.  więcej »

Najnowsze

W militarnym stylu
W militarnym stylu

2015-07-01

Wyświetleń: 19

Spotkania Twórców Audiowizualnych
Spotkania Twórców Audiowizualnych

2015-06-13

Wyświetleń: 80

Festiwal BOSS
Festiwal BOSS

2015-03-26

Wyświetleń: 115

iTVwro © 2010 - www.itvwro.pl